çankaya halı yıkamaÇankaya Halı Yıkama Sektöründe Öncü.

Halı yıkama konusunda uzman personel ve güleryüzlü ekibimizle Çankaya halı yıkama olarak her daim halı yıkama konusunda en ileri seviyede hizmet vermekteyiz. Çankaya halı yıkama ondört yılı aşkındır halı yıkama koltuk yıkama ve perde yıkama konusunda hizmet veren firmamız sizlere en kaliteli yıkamayı sunarak mahçup olmamaya çalışmaktadır sizde lider bir firmayla çalışmak istediğiniz taktirde hiç düşünmeden Çankaya halı yıkama sitesinin iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Çankaya Halı Yıkamada Halı yıkamanın önemi .
Biz Çankaya halı yıkama firması olarak işimizin her daim arkasında durarak en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize bir borç bilerek müşterilerimizin memnun kalması ve müşterilerimizin devamlılığını sağlamak adına en kaliteli yıkamayı sizlere sunmaktayız. Çankaya halı yıkamada halılarınız en kaliteli bir şekilde yıkanarak hiç bir müşterimize kalitesiz bir işlem uygulamayız. ve her müşterimize profesyonel bir yıkama ile garantili bir hizmet sunarız.

çankaya halı yıkama1Halılarımı Neden Çankaya Halı Yıkamaya Yıkatmalıyım
Halılarınızı Çankaya halı yıkamaya yıkatmanın en önemli sebebi firmamız on dört senedir dikmen bölgesine hizmet vererek yıllarca müşterilerimizin yaz kış dört mevsim halı yıkama işlemlerini yapmaktayız. Ve yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile halı yıkama işlemleriniz en kaliteli şekilde yıkanarak sizin verdiğiniz paranın boşa çıkmamasını sağlamakatız. ve Çankaya halı yıkamada en önemlisi memnun kalmadığınız halının parasını size iade ederek hak etmediğimiz hiç bir ücreti kabul etmeyerek müşterilerimizin değerlerini korumaktayız.

Çankaya Halı Yıkama Hakkında Bilgiler.
Çankaya ve civarı bölgesine 14 senedir hizmet vererek ve bugune kadar müşterilerimizin her isteğini sorunsuz karşılayarak her daim sektörde lider olamanın gururunu taşımaktayız. Çankaya Halı yıkama işlemlerinizi fabrikamızda yaparak ve ücretsiz servis ile halılarınızı kapınızdan alıp tekrar kapınıza getirerek sizlere daha uzun seneler hizmet vermeye çalışmaktayız.
Çankaya Halı Yıkamada Kullanılan Otomatik Halı Yıkama Makinelerinin Avantajları
Çankaya Halı Yıkamada Kullanılan Otomatik makinelerle yıkama işleminin en büyük avantajı makine üzerinde yuvarlak fırça ve rulo fırça olmak üzere 2 çeşit fırça bulunmasıdır ve bu fırçalar 4 adet yuvarlak fırça ve 4 adet rulo fırçadır. halılar elde yıkama yapıldığında tek adet yuvarlak fırçalarda yapılmaktadır fakat otamatik makinede bulunan sekiz fırçalı sistemde çok daha kaliteli yıkama ve çok daha etkili bir yıkama gerçekleşmektedir. Fırça sayısının fazla olmasının yanı sıra otomatik makinede deterjan verme işlemi ve durulama işleminide makine otomatik olarak yaptığından dolayı elemanların etkisini mümkün olduğu kadar makineye yükleyerek çok daha kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

 

Çankaya Halı Yıkama Aşamaları
Halılarınız Çankaya halı yıkama firmasında ilk olarak servis ekiplerimizce alınarak karışmasını önlemek amacı ile etiketlenme işlemleri yapılır. sonrasında fabrikamıza giden halılar cinsine göre ayrılarak her halı tek tek olmak kaydı ile otomatik makinelerde yıkama işlmeleri yapılır. yıkama işlmeleri tamamlanan halılar kurutma aşamasına alınır ve tam olarak kuruması sağlanı ve son kontrollerin ardından müşterilemize teslim edilmek üzere bilgilendirlme telefonu açılarak sizin istediğiniz gün ve saatte telimatı gerçekleşir.

 

çankaya halı yıkama3Çankaya Halı Yıkamada Antibakteriyel, Hijyen, Temizlik Hepsi Bir Arada
Çankaya halı yıkama olarak halılarınız antibakteriyel ilaçlar kullanılarak en kaliteli yıkamayı sizlere sumaktayız antibakteriyel ilaçların en büyük önemi sağlık konusunda müşterilerimize hiç bir zararı olmaması ve hijyen olarak sizlere en kalitelisini sunmayı amaçlamaktadır. Çankaya halı yıkama antibakteriyel yıkama işlemleri sizlere en hijyenik hizmetler sunmaktadır.
Çankaya Halı Yıkamada Vip Garanti Altındasınız.
Sizlere sunduğumuz vıp garanti ile Çankaya halı yıkama firmamızda halı yıkama yaptıracağınız halı yıkamadan memnun kalmadığınız taktirde sizden hiç bir ücret alınmaz. ücret iade garantisi ile halılarınız temiz olurmu kirli gelirmi diye soru işaretleri kalmamış olur biz Çankaya halı yıkama olarak ücret iade garantisi altında size en kaliteli yıkamayı sunmaya çalışmaktayız.

çankaya halı yıkama2Çankayanın Tüm Semtlerine Ücretsiz Servis İmkanı
Çankaya civarına ücretsiz servis imkanı sunan firmamız halılarınızı kapınızdan alıp tekrar kapınıza kadar teslim etmektedir. bir telefonla sipariş verdiğiniz taktirde size söylenen gün ve saatte ekiplerimiz halılarınızı kapınızdan almaktadır.

Çankaya Halı Yıkamada Profesyonel Çözümler
Halılarınızı Çankaya halı yıkama olarak en kaliteli şekilde yıkamanın yanında lekeler konusundada profesyonel çözümler sunmaktayız. Bazı lekeler vardırki çıkması imkansız gibi gözükür fakat biz o lekeleri uzman ekibimiz tarafından lekeye uygun olan ilaçlar sayesinde nerdeyse tüm lekeleri çıkartma garantisi veriyoruz. Özellikle standart makine halılarında tüm lekeler bizim profesyonel leke çıkartıcılarımızla garanti altındadır. El dokuma halılarında ise halıların bozulma riskine karşın çok azda olsa bazı lekelerin çıkartılması imkansızdır.

Halı yıkama
Koltuk Yıkama
Perde Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Yorgan Yıkama
Battaniye Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkama
Stor Perde Yıkama
Zebra Perde Yıkama