Dikmen Koltuk Yıkama

Yıkat Gitsin Firması olarak sizlere dikmen bölgesinde koltuk yıkama adına garantili bir hizmet vermekteyiz. Son zamanlarda çoğalan firmaların arasından sıyrılarak profesyonel ve tecrübeli elemanlarımızla son sistem vakumlama makinesi ve bize özgü fırçalama yöntemi kullanarak yapmış olduğumuz koltuk yıkama işleminden en üst seviyede hizmet almaktasınız.

 

Neden Yıkat Gitsin

Çoğu firmalar koltuk yıkama işlemini yaparken koltuklarınıza fırçalama işlemi yapmazlar yada fırçalama işlemini elle yaparlar ve kumaşın çoğu yerinde uygulamazlar. Yıkat Gitsin firması olarak koltuklarınıza makine ile fırçalama yöntemini kullandığımız için koltuklarınızın temizliği diğer firmalara nazaran iki üç kat daha temiz olmasına ve daha canlı görünmesine neden olmaktadır. Ve size derinlemesine bir yıkama işlemi sağlamış oluruz.

 

Koltuk Yıkama Aşamaları

Öncelikle Koltuk cinsine ve kumaş cinsine göre ilaç uygulayarak koltuklarınıza köpüklü ve ilaçlı su verilir sonrasında lekeli olan bölgelere leke çözücü uygulanır.

Sonrasında yüksek emiş gücüne sahip vakum makinesi ile koltuklarınıza verilen ilaçlı su çekilmiş olur asıl koltuklarınızın temizliğini sağlıyan fırça makinesi ile koltuklarınızın tamamı fırçalanırki bu bize özgü bir fırçalama yöntemidir.

Son olarak elemenlarımız koltuk üzerine yerleşmiş çıkması güç olan lekeler varsa tekrar üzerinden geçerek koltuklarınızın tam anlamıyla temizlenmiş olduğundan emin olur. ve koltuklarınız yaklaşık beş altı saat içerisinde tamamen kullanıma hazır hale gelir.

 

Dikmen Koltuk Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Perde Yıkama
Dikmen Yorgan Yıkama