Halı Yıkama Hakkında Sorulan Sorular

Halı Yıkama İşleminde Ne Tür Deterjanlar Kullanıyorsunuz

Halılarınızın Yıkama işleminde Özel olarak aldığımız Antibakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Özellikle dezenfekte ve lekeler konusunda profesyonel bir ilaçtır.

Halılar Yıkama İşleminden Sonra Yeterince Temiz Olurmu

Yıkama İşlemlerimiz garantili olup memnun kalmadığınız halının tekrar yıkama işlemini veya ücret iadesini yapmaktayız. Bu anlamada aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın.

Halılar Nasıl Bir Ortamda Yıkanmaktadır.

Halılarınız Fabrikamızda  8 adet yuvarlak fırça ve 2 adet rulo fırça olarak  tasarlanmış full otomatik bantlı sistem makinelerimizde yıkanmaktadır. Ayrıca yıkama işlemleri tek tek olarak makineye verilmektedir.

Fabrikada Araç Yıkama İşlemi Yapıyormusunuz.

Fabrikamızda Kesinlikle Araç Yıkama işlemi yapılmamaktadır. Şehir merkezine uzak olmasından dolayı sadece fabrikamıza kendi araçlarımız yükleme ve boşalma işlemleri için giriş ve çıkış yapar.

Yıkama İşleminde Kuyu Suyumu Kullanıyorsunuz.

Fabrikamızda kullanmakta olduğumuz su kesinlikle içilebilir sudur.

Halılarımızı Kaç Gün İçerisinde Geri Teslim Alabiliriz.

Halılarınız Teslim Alındıktan sonraki 3 ila 4 İş günü içerisinde tekrar teslim edilmektedir.

Kış Ayında Halı Yıkama İşlemi Yapıyormusunuz.

Yaz Ayında Olduğu gibi kış aylarında,da yıkama işlemi devam etmektedir. Ayrıca teslim etme süresi de yaz aylarında olduğu gibi aynı süreçte gerçekleşir.

Halılarımda ki Lekeler Çıkarmı

Halılarınızda Lekeleriniz kan lekesi veya aşırı beklemiş yağ lekesi değilse %100 oranında leke çıkartma garantimiz vardır. Özellikle kullanmış olduğumuz ilaçlar leke çıkartma konusunda profesyoneldir. Ayrıca lekelerin çıkmasının yanında halılarınız eski görünümüne ve canlılığına kavuşur.

Koltuk Yıkama Hakkında Sorulan Sorular

Koltuk Yıkama İşleminde Ne Tür Deterjan Kullanıyorsunuz.

Koltuk yıkama işleminde antibakteriyel dezenfekte etkisi olan ilaçlar kullanılmaktadır. Ayrıca lekeler konusunda inanılmaz etkileri vardır ve bu kullandığımız İlaçların sizin için kesinlikle hiç bir yan etkisi veya zararı yoktur Hatta dezenfekte ederek koltuklarınızı için daha rahat şekilde kullanabilirsiniz.

Koltuklarım Yeterince Temiz Olurmu

Yıkat Gitsin Firması olarak koltuk yıkama işleminde şu an piyasada yıkama firması gibi çalışan firmaların aksine sizlere extra makine göndererek koltuk takımlarınız diğer yıkamacı firmalara nazaran üç dört kat daha temiz olur ve eski görünümüne ve canlılığına kavuşur. bir çok firma koltuklara fırça işlemi uygulamazken yada fırçalama işlemini elle yaparken biz bu işlemi makine ile yaparak derinlemesine bir temizlik sağlarız bu bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliktir. Ayrıca profesyonel ekip kadrosu ile sizlere en kaliteli yıkamayı sunarız.

Şehir Merkezine Uzaktayım Ücretsiz Servisiniz Varmı.

Merkezimiz Ankara,da olup diğer 4 büyük ilde faaliyet gösteren firmamız Türkiye,nin en büyük yıkama ağına sahiptir. Bu anlamda koltuk yıkama işleminde Merkeze ne kadar uzakta olursanız olun fark etmez herhangi bir ek ücret ödemeden ücretsiz servis imkanından yararlanabilirsiniz.

Koltuk Takımım Ne Kadar Süre İçerisinde Kurur.

Koltuk Yıkama işleminde yüksek emiş gücüne sahip 3 motorlu sanayi tipi vakum makinesi kullanılmaktadır. Bu anlamda koltuklarınıza verilen ilaçlı suyun %90 çekilerek koltuklarınız yıkama işleminin bitmesinin ardından nemli olarak kalmaktadır. Bu nemlilik yaklaşık beş altı saat gibi kısa bir sürede tam olarak kurur ve kullanıma hazır hale gelir.

Kış Ayında Koltuk Yıkanırmı.

Kış aylarında da koltuk yıkama işlemi yaptırabilirsiniz ve yine yaz aylarında olduğu gibi beş altı saat içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

Koltuğumda Lekeler Var Çıkarmı

Koltuk Takımlarınızdaki lekeleri çok aşırı yağ kalıntısı, kan lekesi, küf lekesi ve boya lekesi haricinde tüm lekelerde %100 garanti veriyoruz. bizim firmamıza özgü gönderdiğimiz extra fırçalama makinesi sayesinde koltuklarınız ilk günkü canlılığına kavuşmakta ve lekeler konusunda üst seviyede bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Perde Yıkama Hakkında Sorulan Sorular

Perde Yıkama İşleminde Ne Tür Deterjanlar Kullanıyorsunuz.

Perde Yıkama işlemlerimizde perdelerin cinsine göre ilaç kullanılmaktadır. Özellikle bazı perdeler kuru temizleme yöntemi ile yıkama işlemi yapıldığından dolayı onlarda kullanılan ilaçlar çok daha farklıdır. Fakat kullanılan ilaçlar ithal ürünler olup kesinlikle sağlık anlamında yada alerjisi olana müşterilerimiz anlamında hiç bir sakıncası yoktur.

Perdeleri Yerlerinden Kim Söküp Takıyor.

Takılı olan kirlenmiş perdelerinizi yerlerinden tecrübeli ekiplerimiz gelerek herhangi bir ücret almaksızın çıkartıp yıkama işleminin ardından tekrar montajını yaparak kullanımınıza sunmaktadır.

Perdelerim Çok Hassas Problem Yaşarmıyım

Şu an Ankara,da perde yıkama üzerine çalışan en profesyonel bir firma olarak perdelerinize %100 garanti vermekteyiz. Kesinlikle perde yıkama konusunda ürünleriniz hiç bir problemle karşılaşmaz.

Perdelerimi Yıkamaya Versem Ne Kadar Sürede Teslim Olur.

Teslimat Sürelerimiz 24 saat içerisinde yapılmaktadır. Çok acil ihtiyaçlarda sabah erken saatte alınmış olan perdeler akşama yetiştirilmektedir.

Fiyatlandırmayı Nasıl Yapıyorsunuz.

Fiyatlar kısmından perde m2 fiyatlarına bakabilirsiniz. Perdelerinizin m2 ölçüsüne bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.