Siz değerli müşterilerimize Ankara bölgesinde halı yıkama konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte olup Türkiye’ de bir ilk olan garanti kapsamında halı yıkama,dan memnun kalmazsanız ücret iade ilkesi ile müşterilerimizinde parasını sigorta kapsamına almış bulunuyoruz. Halı Yıkama konusunda uzman personel ile halılarınızı fabrikamızda tam otamatik bantlı sistem halı yıkama makinelerinde antibakteriyel ilaçlar kullanarak %100 garanti ile yıkama işlemi yapmaktayız.

 

Yıkat Gitsin Ailesi olarak Amacımız sizlere her daim en kaliteli ve profesyonel bir şekilde halı yıkama hizmeti vermektir. Bu anlamda biliyoruzki müşterilerimizin Halılarını ne kadar temiz yıkarsak bu bize tavsiye anlamında daha fazla müşteri anlamında dönüş sağlıyacağıdır. Bizde yıkat gitsin firması bünyesinde daima en üst seviyede halı yıkama makine parkuru kullanarak sizlerin halısını ilk aldığınız günkü temizliğe kavuşturup teslim etmekteyiz.

 

Halı Yıkama işlemi yaptıracağınızda önemli olan uygun fiyat avantajının yanında müşterilerimizin halısının temiz ve hijyenik olmasıdır. Biz müştilerimize daima fiyat avantajı ve  halı yıkama konusunda profesyonel ve garantili bir hizmet sağlamaktayız. Yıkat Gitsin ayrıca Türiyenin en büyük halı yıkama ağına sahip olan firmasıdır.

 

Yıkat Gitsin Yıkama Aşamalarıankara halı yıkama

 

İlk Etapta sizlerden gelen telefonla sipariş üzerine ücretsiz servis elemanlarımız ve ekiplerimiz sizin bulunduğunuz bölgeye gelerek halılarınızı makbuz karşılığı sizden teslim almaktadır. makbuz karşılığı teslim alınmış olan halıların halı yıkama öncesinde karışmasını önlemek ve halıların kime ait olduğunu anlamak amacı ile halılarınıza etiket yapıştırılarak karışmasını önlemekteyiz. Etiketleme işlaminin ardından fabrikamıza yıkama işlemi yapılması için servis araçlarımızla gönderilmektedir.

 

Ankara Halı Yıkama Fabrikamıza getirilen halılar cinsine ve kalitesine göre ayrıştırılarak halı yıkama aşamasına geçmeden toz alma makinesine alınır ve halılarınızın üzerinde bulunan toz ve buna benzer cisimler tamamen yok olması sağlanır toz alma makinesinin ardından tam otamatik bantlı makinelerde halı yıkama işlemi tek tek olmak üzere antibakteriyel ilaçlarla dezenfekte işlemi yapılarak yıkama işlemi tamamlanır.

 

Ankara halı yıkama firmasında yıkama işlemi tamamen bitmiş olan halılar sıkma makinesine yerleştirilerek halının tüm suyu sıktırılır ve ardından kurutma odalarında koyularak tüm suyu sıkılmış fakat nemli olan halıların kuruması sağlanır halı yıkama işlemi bitmiş ve tam anlamıyla kurumuş halılar son kontrolleri yapılarak poşetlenme bölümüne gider ve sonradan herhangi bir kirliliğe mağruz kalmaması için tek tek poşetleme işlemi yapılır sonrasında iletişim bölümünde bulunan arkadaşımız sizlere halılarınızın fiyat bilgisini bildirdikten sonra ücretsiz servisimizle teslim işlemi sağlanmaktadır.

[layerslider_vc id=”2″]