yerinde halı yıkamaYerinde Halı Yıkamanın Önemi

Evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan duvardan duvara döşeli halılarınızı profesyonel ekip ve son sistem makinelerde yıkama garantisi sunmaktadır. özellikle halıflexleriniz yere sabit olmasından dolayı bir çok kire ve lekeye maruz kalmaktadırlar bu halıların temizlenmesinde profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir. Yıkat Gitsin ailesi olarak sizlere yerinde yıkama konusunda hem uygun fiyat avantajı hemde kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Neden Halılarımı Size Yıkatmalıyım

Ankara’nın en büyük yıkama fabrikasına sahip ve Ankara’nın en garantili ve profesyonel firması olan yıkat gitsin sizlere yerinde halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile yerinde halı yıkama işlemlerinizi ilk defa 3 makine kullanarak yapmaktayız çoğu firma bir veya 2 makine kullanarak yaptığı işlemi biz 3 makine kullanarak çok daha kaliteli ve temiz bi şekilde sizlere sunmaktayız. Üç Makine avantajı ile profesyonel bir yıkama yaptırmak istiyorsanız hemde bu kaliteyi ucuz fiyatlara sahip olmak istiyorsanız bir telefonunuz yeterliyerinde halı yıkama4

yerinde halı yıkama2Yerinde Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyorsunuz.

1- Tecrübeli ekiplerimiz ve son sistem makinelerimiz yıkama yapılacak alana doğru ücretsiz servis ile geçiş sağlarlar
2- Yıkama İşleminde Başlamadan yıkama yapılacak alanda eşyalar mevcutsa eşyalar alandan çıkartılarak halının tamamen üzerinin boş kalması sağlanır. Üzerinde kalkacak eşya çok ağır ve başka bir yere alınamıyorsa eşya hafif kenara alınır ve altı yıkandıktan sonra tekrar yerinde yerleştirilir.
3- Yıkama yapılacak  alan Mej makinesi(yıkama makinesi) ile antibakteriyel ilaçlar kullanılarak yıkama işlemi yapılır.
4- Lekeli bölgelere leke çözücüler uygulanarak lekeli bölgeler daha hassas bir şekilde yıkama işlemi yapılır.
5- yıkanmış bölge yüksek emiş gücüne sahip vakum makinesi ile kirli su halının üzerinden tamamı çekilir.
6- Vakumlama işleminin ardından diğer fırçalama makinesi ile köşeler ve duvar kenarlarına yakın bölgelere tekrar yıkama işlemi yapılır.

Yıkaması bitmiş halılar üzerine basılmaması şartı ile kurumaya bırakılır kuruma süresi yaklaşık 8 saat ile 12 saat arasında gerçekleşmektedir.

Yerinde Halı Yıkamada Antibakteriyel Temizlik Ve % 100 Temizlik Garantisi

Değerli müşterilerimize sunduğumuz  memnun kalmadığınızda para iade garantisi ile paranız çöpe gitmemiş olacak kullanılan antibakteriyel ilaçlar sayesinde %100 varan hijyen ve kaliteyi sizlere sağlamaktayız. Diğer firmalarda yaşamadığınız ve bulamadığınız kaliteyi uygun fiyat avantajı ile bizlerde yaşayacaksınız bunu garanti ediyoruz.

yerinde halı yıkama3Ankaranın Tüm Semtlerine Ücretsiz Servis Ağı

Ankarada nerde oturuyor olursanız olun hiç bir ek ücret ödemeden yıkama ekiplerimiz kapınıza kadar ulaşmaktadır. Sizde Kaliteyi ucuza yakalamak istiyorsanız bir telefonunuz yeterli olacaktır .

 

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama
Halı yıkama
Koltuk Yıkama
Perde Yıkama
Yorgan Yıkama
Battaniye Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkama
Stor Perde Yıkama
Zebra Perde Yıkama
[layerslider_vc id=”2″ title=”Yerinde Halı Yıkama”]