Yazılar

Demetevler Koltuk Yıkama

Gönderen:

Demetevler Koltuk Yıkama
demetevler koltuk yıkamaDemetevler koltuk yıkama koltuk yıkama sektöründe uzun yılları aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Koltuklar hayatımızın her alanında kullanılan ve çabuk kirlenen eşyalardan olduğu için temizliğine de dikkat etmek gerekir. Koltuklarınız ekip arkadaşlarımız tarafından bizzat adresinize gelerek son derece titizlikle anti bakteriyel ilaçlar kullanılarak profesyonel bir şekilde yıkanmaktadır. Koltuklarınızı yıkarken son derece kaliteli insan sağlığına hiçbir etkisi bulunmayan ilaçlar kullanmakta ve bu işlemi yaparken de koltuklarınızın türüne göre yöntem uygulamaktayız. Koltuklarınız yıkandıktan 24 saat sonra tekrar kullanıma hazır hale gelmektedir. Koltuklarınız yıkanırken makine ile fırçalama arkasından da vakumlama işlemi uygulanmaktadır.
Demetevler koltuk yıkama profesyonel ekibi ve uzman kadrosu ile yıllardır bu sektörde kazanmış olduğu tecrübelere dayanarak beğenmediğiniz yıkamanın ücretini talep etmemektedir. Ona ek olarak tekrar yıkama garantisi vermekteyiz. Böylelikle sizlerin hem koltuklarınızı hem de paranızı garanti kapsamına almış bulunmaktayız.
Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis imkanımız bulunmakla birlikte koltuklarınızı bizzat adresinizde yıkamaktayız. Daha detaylı bilgi ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button