Yazılar

Dikmen Halı Koltuk Perde Yıkama

Gönderen:

dikmen halı yıkamaDikmen Halı Koltuk Perde Yıkama

Yıkat Gitsin Firması olarak  Dikmende halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve bunların yanında yorgan yıkama ve yerinde halı yıkama olarak hizmetler sunmaktayız. Amacımız her daim müşterilerimize mükemmel kalitede bir hizmet sunarak müşterilerimizin devamlılığını sağlamaktır.

 

Türkiye,de bir ilk olan en büyük yıkama ağına sahip firmamız Ankara ili başta olmak üzere diğer büyük şehirlerde de sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca Yıkama işlemlerimiz garantili olup memnun kalmadığınız taktirde firmamız sizden hiç bir ücret talep etmez.

 

Yıkama işlemlerimizin tamamı makine parkurlarında olup profesyonel en ileri derecede ürünler kullanmaktayız hatta şu an fabrikamızda kullanılan tam otomatik makine sayesinde halı yıkama işlemlerimizde 8 fırçalı yıkama ve 4 rulo lu fırçalama sayesinde inanılmaz sonuçlar almaktayız. Dikmen bölgesine ücretsiz servis yapan ağımızda profesyonel elemanlarımız sayesinde ürünleriniz sizden teslim alınarak antibakteriyel ilaçlar ve şampuanlar kullanılarak tüm yıkamalarınız gerçekleşir. Sizde Kaliteli Ve Garantili bir hizmet almak istiyorsanız hiç düşünmeden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

dikmen koltuk yıkamaNeden Dikmen Halı Koltuk Perde Yıkama

 

Amacımız müşterilerimize en kaliteli ve en garantili hizmeti sağlayarak para kazanmanın yanında müşterilerimizin devamlılığını sağlamaktır. Bu sebepten bizde yıkama yaptıracağınız ürünlerin tamamı sizlere en kaliteli şekilde ulaşmaktadır.

Bu bilinç sayesinde şu an Ankara başta olmak üzere diğer illerdede şubelerimiz oluşmakta ve her geçen gün müşteri portföyümüzü yükseltmekteyiz. Sizde bu aileye katılmak istediğinizde bizi diğer firmalardan ayıran bir çok sebebi göreceksiniz.

 

Dikmen Halı Yıkama Aşamaları

 

Öncelikle halı yıkama işlemi fabrikamızda sağlanmaktadır. Sizin bize ulaşıp sipariş verme işlemlerinizi tamamladıktan sonra size konusunda uzman elemanlarımız ücretsiz servis ile gelerek halılarınızı makbuz karşılığı kapınızdan almaktadır. Sonrasında Fabrikaya giden halılarınız cinslerine göre ayrılarak fabrikamızda otamatik bantlı sistem makinelerde antibakteriyel ilaçlar kullanılarak yıkama işlemleri tamamlanır.

kurutma aşamasınıda yine makineler sayesinde en hızlı sürede gerçekleştirerek ürünlerinizin en kısa zamanda size teslim için hummalı bir çalışma uygulanır. son kontrollerden geçen halılarınız size teslimi için hazırlanır. hazır olan halı m2 bilgilerinin çıkmasından sonra size telefonla bilgi verilerek sizin istediğiniz gün ve saatte size teslimi sağlanır.

 

 

dikmen perde yıkama.Dikmen perde Yıkama Aşamaları

 

Perde Yıkama işlemlerimizi fabrikamızda yapmaktayız. siparişinizi bize verdikten sonra ücretsiz servis imkanı ile perde sökmeve takma işinde tecrübeli elemanlarımız galoş kullanarak evinizden veya işyerinizden ücretsiz montaj imkanı ile sökme işlemlerini tamamlarlar.

Sonrasında fabrikamızda cinsine göre ayrılan ürünler otamatik makinelerde antibakteriyel ilaçlar sayesinde profesyonel bir şekilde yıkanarak kurutma işlemine geçilir. kurumasıda yine makinelerde sağlanan perdelerinizin son kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere telefonla bilgi verilerek montajının yapılması sağlanır.

 

Dikmen koltuk Yıkama Aşamaları


koltuk yıkama işlemlerimiz evinizde yerinde yıkama olarak yapılmaktadır. koltuk yıkama konusunda profesyonel elemanlarımız yüksek emiş gücüne sahip koltuk yıkama makinesi ile antibakteriyel ilaçlar kullanarak yıkama işlemlerini yapmaktadır. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ise tüm firmalar sadece bir makine ile gelerek yıkama aşamasında fırçalama işlemlerini elle uygular biz ise fırçalama işlemini makine ile uygularız buda koltuk takımlarınızın 2-3 kat daha temiz olmasını sağlamaktadır.

sebebi ise elle fırçalama yapılacak alana bir iki kere fırça darbesi uygulanırken makine ile yüzlerce kez koltuklarınızın kumaşına fırça darbesi uygulanır buda daha derinlemesine bir temizlik sunar size. bu fırça darbesinin koltuk kumaşına zarar vermesi ise kesinlikle mümkün değildir kumaşa uygun fırçalarla yıkama işlemleri uygulamaktayız.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button