Yazılar

Elvankent Koltuk Yıkama

Gönderen:

Elvankent Koltuk Yıkama
Ümitköy koltuk YıkamaFirmamız uzun yıllardır koltuk yıkama sektöründe hizmet vermeye devam etmekte olup engin bilgi ve tecrübeleri uzman ekibi kaliteli ve profesyonel standartlarda çalışmalarını sürdüren başarılı ve disiplinli bir kuruluştur.14 yılı aşkın süredir koltuk yıkama alanında faaliyet göstermiş olmanın ve bu alanda en önde olmayı başarmanın gururu ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.
Koltuklar her an her yerde ihtiyaç duyulan gün içerisinde en çok faal olarak kullanılan eşyalardandır. Bu da koltukların en çok kirlenen eşyalar arasında olmasını sağlayan en önemli etkendir. Bu denli sıklıkla kullanılan ve kirlenen koltuklar profesyonel bir biçimde ve kaliteli malzemelerle yıkanmalıdır. Elvankent koltuk yıkma koltuklarınızı yıkarken son teknoloji makinelerle adresinize gelerek ve insan sağlığı dostu anti bakteriyel ilaçlar kullanarak koltuklarınızda hiçbir zarar veya hasara yol açmadan ilk günkü temizliğine kavuşturmaktadır. Çünkü biliyoruz ki biz işimizi ne kadar kaliteli ve sistemli yaparsak tavsiye anlamında bize geri dönüş sağlayacaktır. En önemlisi de müşterilerimizin memnuniyeti olduğu için hak etmediğimiz hiçbir hizmetin bedelini talep etmiyoruz. Firmamız kendine olan bu güveni sayesinde beğenmediğiniz işlemden ücret almamakla birlikte tekrar yıkama garantisi vererek paranızı ve koltuklarınızı güvence kapsamına almaktadır. Son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlarla yıkanan koltuklarınız yıkandıktan 2 saat sonra kullanıma hazır hale gelmektedir.
Ankara’nın tüm semtlerine servis imkanımız bulunmaktadır. Sadece bizlerle iletişime geçerek randevu almanız ve gün belirlemeniz yeterli olacaktır. Ekip arkadaşlarımız belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinizde olarak koltuklarınızı yıkama işlemini tamamlayacaktır. Daha fazla detaylı bilgi ve randevu için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button