Yazılar

Halı Yıkama Çankaya

Gönderen:

Halı Yıkama Çankaya
halı yıkama çankayaHalı yıkama Çankaya firması 14 yıldır halı yıkama sektöründe hizmet vermekte olup deneyimli ekibi uzman kadro ve engin deneyimleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmette birinci sınıf kaliteye ulaşması için başarılı adımlar atan öncü lider bir firmadır.Halı yıkamak profesyonel bir ekip profesyonel makine ve ilaçlar aynı zamanda da bilgi ve birikim gerektirir. Eğer halılarınız profesyonelce bir yıkama aşamasından geçmezse yıpranması ve zarar görmesi kaçınılmaz bir sonuç olur. Günümüzde bir çok halı yıkama firması bulunmaktadır yalnız önemli olan ne gibi yöntemler kullandıklarıdır. Aksi takdirde zira halı önemli bir eşyadır ve hasar gördüğü zaman tekrar yerine yenisini koymak bütçemizi zorlayabilir. Halı yıkama Çankaya firması halılarınızı sizin verdiğiniz gün ve saatte servis ekiplerimiz tarafından adresinizden alır halılarınız etiketlenip poşetlenerek fabrikalarımıza götürülür. Orada toz makinelerinde tozlardan arındırıldıktan sonra yıkama aşamasına geçilir ve her halı tek tek leke ve cinsine göre ayrıştırılarak profesyonel otomatik bantlı sistem makinelerde yıkanır. Arkasından kurutma odalarında kurutularak tekrar etiket ve ambalajlanarak sizin istediğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilir.
Halılarınız yıkanırken kullanılan malzemeler de çok önemlidir. Bizler sizlere daha iyi hizmet verebilmek için insan sağlığı için hiçbir zararı olmayan antibakteriyel ilaçlarla her halıyı lekesine göre farklı yöntemler ve ilaçlar kullanarak yıkamaktayız. Aksi takdirde hangi halıya hangi yöntemin kullanılacağı belirlenmez ise ve gelişigüzel yıkanırsa halılarınız zarar görmektedir. Hangi yöntemin kullanılacağını bilmekte zamanın vermiş olduğu tecrübe ve deneyime dayanır.Halı yıkama Çankaya firması bu konuda kendine o kadar güvenmektedir ki halılarınızı beğenmediğiniz ve hizmetmizden memnun kalmadığınız takdirde hiçbir şekilde ücret almamaktadır. Aynı zamanda tekrar yıkama garantisi vermektedir. Bu da firmamızın kendine olan güveniyle doğru orantılıdır.
Aynı zamanda Ankara’nın her yerine ücretsiz servis imkanımız bulunmaktadır. Ankara’nın neresinde olursanız olun servis yetkililerimiz adresinizden halılarınızı teslim alır ve işlem bittikten sonra da teslim eder. Firmamız gerek kampanya gerek kolaylıklarla sizlere her şekilde yardımcı olmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button